Asterix & Obelix XXXL: The Ram From Hibernia (Limited Edition)
100 %
Oblíbení Galové Asterix a Obelix se vrací v novém originálním dobrodružství!
1 181 Kč
Doprava 39 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Originalky.cz.
Seřadit:
Doporučené nabídky (3)
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 314 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Mezitím v Hibernii (staré to označení pro Irsko) se Keratina, dcera statečného náčelníka Whiskitonixe, právě rozhodla požádat naše slavné galské bojovníky o pomoc, neboť jejímu klanu se kamsi ztratil legendární beran se zlatými rohy. A kdo jiný se pro jeho nalezení hodí víc než právě Asterix s Obelixem?
Ponořte se do zbrusu nového originálního příběhu s dosud neviděnými postavami, hrajte za Asterixe s Obelixem a zkoumejte trojrozměrně zpracovaný svět viděný shora sami nebo v lokálním kooperativním režimu až pro čtyři hráče na jedné obrazovce. V průběhu svého dobrodružství budete muset s pomocí předmětů všeho druhu najít cestu šesti rozlehlými prostředími… a při tom jako obvykle nabančit všem Římanům, kteří se vás pokusí zastavit!
Sami nebo s přáteli zkoumejte šest rozmanitých prostředí, od Galie po Hibernii, v originálním příběhu, který se nechal věrně inspirovat slavným světem našich galských hrdinů!
Vůbec poprvé můžete prožít dobrodružství Asterixe s Obelixem v lokální kooperaci až čtyř hráčů na jedné obrazovce!
Používejte umně širokou paletu předmětů, které naleznete během svého putování. Samozřejmě vám ale nic nebrání ani v klasickém mlácení dotěrných Římanů!
K dispozici máte nová efektní bojová komba i nové způsoby dorážení protivníků. S takovým arzenálem chvatů dozajista vyřídíte každého troufalce, který se vám připlete do cesty!
Díky speciálním výzvám v každé úrovni vyžadujícím um a trpělivost pro vás bude mít hra něco nového i při opakovaném hraní!
Vraťte se znovu do světa Asterixe a Obelixe v nádherné trojrozměrné hře viděné shora s univerzálním humorem, který osloví fanoušky série i příležitostné hráče!
Limitovaná edice obsahuje navíc dva aršíky samolepek a tři litografie.
SPECIFIKACE PRODUKTU:
Vývojář: OSome Studio
Vydavatel: Microids
Distributor v ČR: HYPE
Žánr: top-down dobrodružná mlátička
Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One & Switch
Lokalizace: české texty
Podívejte se, kde můžete produkt koupit:
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.
{"Oblíbené kategorie":[["Filtry do kávovarů","https://filtry-do-kavovaru.heureka.cz/"],["Stojany na noty","https://stojany-noty.heureka.cz/"],["Přepravní vozíky","https://prepravni-voziky.heureka.cz/"],["Punčochy","https://puncochy.heureka.cz/"],["Příslušenství pro lednice","https://prislusenstvi-pro-lednice.heureka.cz/"],["Vibrační brusky","https://brusky.heureka.cz/f:3777:341534/"],["Pánské veselé ponožky","https://panske-ponozky.heureka.cz/f:30830:1/"],["Letní šaty","https://damske-saty.heureka.cz/f:15653:515288/"],["CO2 sady","https://co2-hnojeni-rostlin.heureka.cz/f:22540:5564220/"],["Chemické kotvy Fischer International","https://tekute-a-chemicke-kotvy.heureka.cz/f:15478:554189;16433:559192/"]],"Vybrané značky":[["Hry na Nintendo Switch Pixn Love","https://hry-pro-nintendo-switch.heureka.cz/f:24307:43564663/"],["Hry na Nintendo Switch Activision","https://hry-pro-nintendo-switch.heureka.cz/f:24307:22319299/"],["Hry na Nintendo Switch Giants software","https://hry-pro-nintendo-switch.heureka.cz/f:24307:42463880/"],["Hry na Nintendo Switch Electronic Arts","https://hry-pro-nintendo-switch.heureka.cz/f:24307:53983077/"],["Hry na Nintendo Switch PQube","https://hry-pro-nintendo-switch.heureka.cz/f:24307:23995451/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat vánoční ozdoby?","https://vanocni-ozdoby.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-vanocni-ozdoby/"],["Jak vybrat kojeneckou kombinézu?","https://kojenecke-kombinezy.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-kojeneckou-kombinezu/"],["Jak vybrat brankářské rukavice?","https://brankarske-rukavice.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-brankarske-rukavice/"]],"Vybrané produkty":[["W-Tec Swaton","https://rukavice.heureka.cz/w-tec-swaton/"],["BEURER LS 10","https://vahy-na-zavazadla.heureka.cz/beurer-ls-10/"],["Enii Nails Flash Gel lac 02 Beyoncé 10 ml","https://gel-laky.heureka.cz/enii-nails-flash-gel-lac-02-beyonce-10-ml/"],["Extol Metrie 3022 2m metr skládací dřevěný","https://metry-pasma.heureka.cz/extol-metrie-3022-2m-metr-skladaci-dreveny/"],["Lanit Plast Gladus 3x4 m PC 4 mm LG2877","https://skleniky.heureka.cz/lanit-plast-gladus-3x4-m-pc-4-mm-lg2877/"],["ACA Lighting X0314","https://vanocni-dekorace.heureka.cz/aca-lighting-x0314/"],["Gyeon Q2M Eccentric Polish 80 mm","https://lestici-kotouce-na-auta.heureka.cz/gyeon-q2m-eccentric-polish-80-mm/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}